Prádelny Škodák s.r.o., Strážnice

prádelna a půjčovna kompletního sortimentu ložního prádla & logistika

Prádelny Škodák, s.r.o. 

V roce 2015 jsme koupili a následně zcela modernizovali prádelnu umístěnou v areálu bývalého výrobního závodu Šohaj Strážnice. Díky tomu jsme pod hlavičkou firmy Prádelny Škodák s.r.o. nyní schopni nabídnout nejenom samotné praní, ale také pronájem námi vyráběného sortimentu bytového textilu , ale také pracovních oděvů. Provoz prádelny je také připraven a certifikován pro praní nemocničního prádla a lůžkovin.


Standardně nabízíme procesy praní, sušení, mandlování a žehlení a to včetně logistiky prádla mezi zákazníkem a prádelnou v předem dohodnutých cyklech.

Prádelny Škodák jsou dílnou chráněnou a zaměstnáváme tedy přednostně pracovníky se zdravotním postižením, které mají omezenou možnost pracovního uplatnění.

Našim obchodním partnerů jsme tedy na základě zákona - § 81 odst. 2, písm. b) Zákona o zaměstnanosti - oprávněni poskytovat potvrzení o tzv. náhradním plnění, které nahrazuje povinnost zaměstnávat občany se zdravotním postižením.

V případě Vašeho zájmu nás kdykoli můžete kontaktovat a rádi s Vámi probereme Vaše požadavky osobně a následně upravíme nabídku našeho zboží přesně podle Vašich požadavků a představ. 

Realizujeme projekt za podpory EU a MPO ČR

Evropský fond pro regionální rozvoj

Realizujeme komplexní opatření vedoucí ke snížení spotřeby energií a celkové energetické náročnosti v objektu, kde sídlí Prádelny Škodák s.r.o. ve Strážnici.

Předmětem projektu je zateplení objektu a využití odpadního tepla, odpadní "šedé" vody z praní, odpadního teplého vzduchu z žehlících linek a instalace expandérovéjednotky pro využití nízkotlaké parní složky z kondenzátu z plynového vyvíječe páry.

Objednejte si naše služby

Vyplňte potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Kontakt

Prádelny Škodák, s.r.o.

Úprkova 1895
696 62 Strážnice
IČ: 29288762
DIČ:  CZ29288762

vedoucí: Jiřina Motičáková

+420 606 064 020

pradelna@skodak.com