Novinky

všechny novinky naleznete na našem e-shopu www.VasBytovyTextil.cz

Před dvěma týdny jsme přemístili naši prodejnu v Olomouci na novou adresu Pavelčákova 11/1. Nová prodejna je mnohem prostornější a proběhla kompletní rekonstrukcí.

Před několika týdny jsme otevřeli novou prodejnu v Uničově na adrese Dr. Beneše 84. V prodejně, krom bytového textilu, si zákazníci mohou vybrat z široké nabídky matrací a postelí v mnoha dekorech.

V minulých dnech jsme pro Vás otevřeli v pořadí již 36. prodejnu Bytový Textil Škodák │VášBytovýTextil.cz - tentokrát v Moravské Třebové na adrese Cihlářova 201/14. Otevřeno máme Po-Pá od 8:00 do 17:00 a v So od 8:00 do 12:00. Najdete zde kompletní sortiment bytového textilu od povlečení, prostěradel, látek v metráži, plyšů, záclon, ručníků...

Zařadili jsme do nabídky několik barevných odstínů plyšů Ilja. Jedná se o kvalitní, příjemnou a hebkou plyšovou tkaninu. Je vhodná na přehozy na postele a sedačky, na výrobu hraček, povlaků na polštáře, dekoračních doplňků do domácnosti.

Luxusní bambusové ručníky a osušky Zlatá edice Škodák jsou vyrobeny z velmi jemných a kvalitních vláken bambusu, což při jejich vysokém obsahu 70% zaručuje hebkost, měkkost a výbornou savost již od prvního použití. Obsah 30% dlouhovlákné česané bavlny dodává ručníku hebkost, pevnost a stálost při údržbě i používání. Pro zobrazení kompletního...