Výrobní dílny Škodák

36 prodejen po celé ČR & e-shop

Naše výroba ve Strážnici a průmyslové zóně Napajedla


V roce 2014 jsme přesuli výrobní dílnu do vlastních prostor umístěných v areálu bývalého výrobního podniku Šohaj Strážnice. Tímto krokem jsme rozšířili výrobní kapacity a podstatným způsobem modernizovali proces výroby. Zde vyrábíme kompletní sortiment bytového textilu jak pro domácnosti, tak pro hotely, pensiony, jídelny či školská zařízení. 

Z našeho sortimentu si můžete vybrat zejména ložní povlečení, prostěradla, povlaky na polštáře, ubrusy, zástěry, sedáky, dětská křesílka, atd.
Jsme schopní vyrobit také výrobky netypických rozměrů dle požadavků našich zákazníků. 

Od října 2017 došlo k otevření druhé vlastní výrobní dílny v prostorách našeho centrálního skladu v Napajedlích. Našim záměrem je zvýšení výrobních vlastních kapacit, ale hlavně pružnosti v reakci na aktuální požadavky našich zákazníků.

Naše obě výrobní dílny jsou dílny chráněné a proto vždy přednostně zaměstnáváme pracovníky se zdravotním postižením, kteří mají omezenou možnost pracovního uplatnění.

Našim velkoobchodním partnerům jsme tedy na základě zákona - § 81 odst. 2, písm. b) Zákona o zaměstnanosti - oprávněni poskytovat potvrzení o tzv. náhradním plnění, které nahrazuje povinnost zaměstnávat občany se zdravotním postižením.