Novinky

všechny novinky naleznete na našem e-shopu www.VasBytovyTextil.cz

V minulých dnech jsme pro Vás otevřeli v pořadí již 36. prodejnu Bytový Textil Škodák │VášBytovýTextil.cz - tentokrát v Moravské Třebové na adrese Cihlářova 201/14. Otevřeno máme Po-Pá od 8:00 do 17:00 a v So od 8:00 do 12:00. Najdete zde kompletní sortiment bytového textilu od povlečení, prostěradel, látek v metráži, plyšů, záclon, ručníků...

Zařadili jsme do nabídky několik barevných odstínů plyšů Ilja. Jedná se o kvalitní, příjemnou a hebkou plyšovou tkaninu. Je vhodná na přehozy na postele a sedačky, na výrobu hraček, povlaků na polštáře, dekoračních doplňků do domácnosti.

Luxusní bambusové ručníky a osušky Zlatá edice Škodák jsou vyrobeny z velmi jemných a kvalitních vláken bambusu, což při jejich vysokém obsahu 70% zaručuje hebkost, měkkost a výbornou savost již od prvního použití. Obsah 30% dlouhovlákné česané bavlny dodává ručníku pevnost a stálost při údržbě i používání.

Vyrobili jsme nové vzory sedáků s bavlněným potahem Indie, tkaným z barvené příze. Každý sedák je opatřen vázacími páskami v barvě dekoru. Velikost sedáku je cca 39x37x3 cm.

Akrylové lehátkoviny jsou oproti běžným bavlněným mnohem více odolnější, trvanlivější a neztrácí ani po letech svou pevnost. Jsou určené zejména k výrobě potahů na lehátka, zahradního nábytku, křesílek, stínících rolet, zastínění zimních zahrad, skleníků, lodžií, apod.
Polyesterové slunečníkoviny s voděodolným zátěrem, určené zejména k výrobě...

Pevné žakárové utěrky, tkané z barvených vláken z velmi kvalitní 100% česané bavlny. Vysoká savost, stálobarevnost, pevnost, trvanlivost a malá srážlivost, to jsou hlavní přednosti tohoto výrobku