BYTOVÝ TEXTIL Škodák a.s., Napajedla

36 prodejen po celé ČR & e-shop

O nás

Jsme česká rodinná firma s více než 25 letou tradicí

Jsme česká rodinná společnost s více než 25 letou tradicí se zaměřením na výrobu a prodej bytového textilu. Této činnosti se věnujeme již od roku 1992, kdy jsme jako první soukromá firma v České republice koupili stroj na výrobu záclon. Záclony se na začátku fungování naší firmy staly základem našeho sortimentu, ke kterému se postupně přiřadil kompletní sortiment bytového textilu. Zaměřili jsme se na to, abychom našim zákazníkům nabídli co možná nejširší sortiment bytového textilu v odpovídající kvalitě za dostupnou cenu. Že jsme zvolili správnou obchodní strategii, svědčí skutečnost, že se v současné době řadíme k největším výrobcům a obchodníkům s bytovým textilem v České republice.

Firma Bytový Textil ŠKODÁK Napajedla vyrábí všechny typy povlečení, prostěradel, polštářů nebo například přikrývek. Kompletní sortiment našich výrobků doplněný o široký sortiment ručníků, dek, záclon, ubrusů, látek a metráže, plyšů/umělých kožešin, koupelnových předložekvatelínu, molitanu nebo dětského bytového textilu, můžete koupit v síti našich 36 vlastních prodejen, které jsou rozmístěny téměř ve všech krajích České republiky.

S našimi výrobky se můžete také setkat v hotelích, pensionech, restauracích ale také např. v nemocnicích.

Oficiální e-shop firmy Bytový textil Škodák


Proto, abychom našim zákazníkům byli co možná nejblíže, jsme zprovoznili nový internetový obchod www.Skodak.cz, který je oficiálním
e-shopem naší firmy.